2024-11-01 'Long live the dead' / Stevo in de Wilde Zwijger
Audio With External Links Item Preview
Share or Embed This Item
- Publication date
- 2024-11-01
- Usage
- Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International




- Topics
- Stevo Atambire, OCCII, Willem de Zwijgerkerk, Long live the dead, De Dood, live, radio, Patapoe
- Item Size
- 6.9G
Op deze drukke vrijdagavond organiseerde OCCII in de Willem de Zwijgerkerk een vertoning van de film 'Long live the dead', gevolgd door een optreden van de magistrale stralende Stevo Atambire die tamelijk virtuoos de Kologo beroerde - maar toen overging naar een (olijf)olieblik met een bezemsteel en twee touwtjes, waarop alles op wonderbaarlijke wijze nòg virtuozer klonk.
De film gaat over de begrafenisrituelen van de FraFra mensen in Noord-oost Ghana, waar een begrafenis zomaar weken kan duren.
De film gaat over de begrafenisrituelen van de FraFra mensen in Noord-oost Ghana, waar een begrafenis zomaar weken kan duren.
Als je de kans hebt, ga deze film zien. Anders zul je moeten wachten tot mijn begrafenis, waar deze film vertoond zal worden direct voor het Grote Feest!
- Addeddate
- 2024-11-19 06:16:48
- Cat
- live verslag van festiviteit
- Collection_added
-
radioshowarchive
radioprograms - Identifier
- long-live-the-dead
- Missie
- Muziek/Noise
- Plek
- OCCII,Willem de Zwijgerkerk
- Scanner
- Internet Archive HTML5 Uploader 1.7.0
- Tagline
- ter gelegendheid van de dood - zullen we treuren, of uitbundig het leven vieren met Kologo?
- Year
- 2024
comment
Reviews
2,957 Views
DOWNLOAD OPTIONS
24BIT FLAC
Uplevel BACK
IN COLLECTIONS
Radio Show Inbox (Contributions and Uploads)Uploaded by HA van Hees on
Open Library